içinde

AK Partili Milletvekili Aydın’dan EYT’lilere maaş mesajı

Herkes Duysun TV ve İGF TV ortak yayında AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, 14 Mayıs seçimleri öncesinde ülke gündemini ve yerel saha çalışmalarını “Odak Noktası” programında değerlendirdi. Aydın, seçmenlerin sandığa her iki tarafıda iyi inceleyerek gitmesini istedi. EYT’lilerle ilgili maaş beklentisine yönelik değerlendirmelerde de bulunan Aydın, “Cumhurbaşkanımız bir talimat verdiğinde o talimatın yerine gelmeyeceği bir şey olmaz” diyerek gereken mesajı verdi.

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa Milletvekili ve aynı zamanda 28. Dönem için Bursa 2. Bölge 5. sıra adayı olan Muhammet Müfit Aydın, İGF TV ve Herkes Duysun TV’nin ortak yayınında Odak Noktası programına konuk oldu.

Milletvekili Aydın, moderatörlüğünü Merve Özdemir Çevik’in yaptığı programda İGF Genel Başkanı ve Herkes Duysun Genel Yayın Yönetmeni Mesut Demir’in sorularını yanıtladı.

Muhalefetin seçim sürecinde söylemleri ve tutumlarına yönelik değerlendirmelerde bulunan Müfit Aydın, “Recep Tayyip Erdoğan’ı tanımak istiyorsanız gidin dünya ülkelerinde özellikle İslam coğrafyasında bir sorun. Oralarda dahi haklarını savunan tek lider ve destekçileri Recep Tayyip Erdoğan’dır. Pandemi döneminde bile mazlum aleminin tümüne, Avrupa ve Amerika’ya da gereken desteği gönderdi” dedi.

Programda Miletvekili Aydın muhalefete yüklendi.

Genç kitleye de seslenen bulunan Aydın, “Siz hayal edin biz devlet olarak destek verelim dedik ve halen de bu sözümüzü yerine getiriyoruz” dedi.

Aydın, hükümeti tarımsal ve kırsal destekleriyle vatandaşların geri göçlerinin başladığını ifade etti.

EYT’LİLER MAAŞLARINA KAVUŞACAK

EYT’lilerle ilgili sorunun çözümlenmesine rağmen maaşlar konusunda beklenti içerisinde olduğunun sorulması üzerine konuyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, “Cumhurbaşkanımız bir talimat verdiğinde o talimatın yerine gelmeyeceği bir şey olmadığını” belirterek, maaş konusunun da en kısa sürede çözümleneceğini söyledi.

15 MAYIS BAYRAM HAVASI İÇİNDE GEÇSİN

Aydın, son olarak seçmenlere de şu mesajı verdi:

“Ne olursunuz sonunu bilmediğiniz, nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya kalındığını bilmediğiniz, soğan, sarımsak ve patatesle bu ülkenin bağımsızlığına helal gelmesini istemiyoruz. Halkımızın bu konuda iyi bir inceleme yapacağına inancım tam. Kim ne yapmış, ne yapabilir bunları iyi görüyor. Sandığa da en iyi kararı vererek gideceğine inanıyorum. 15 Mayıs’ın bir bayram havası içinde geçmesini diliyorum”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir Tiyatrosuna usta oyunculardan tam not

Bursa Büyükşehir’in yeni neferleri yemin etti